2019
MAYIS
 
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100. yılına özel olarak Brüksel Türk Büyükelçiliği'nin davetlisi olarak gönüllülük yolcuğunu ve "Bir Sosyal Girişimcilik" hikayesini Belçikalı Türk katılımcılara anlattı.
2018
KASIM
 
Sorbonne Üniversitesi davetlisi olarak “Bir Sosyal Girişimcilik Hikayesi”ni anlatırken aynı zamanda öğrencilerle sosyal girişimciliğin ve genç kadın liderliğin püf noktalarını anlattı.
2017
OCAK
 
New York Üniversitesi ve Norteastern Üniversitesi'ne konuk konuşmacı olarak davet edildi. Öğrencilerle sosyal girişimciliğin ve genç kadın liderliğin püf noktalarını anlattı.
2016
AĞUSTOS
 
Ashoka Change Maker X Change programı kapsamında Portekiz'deki girişimcilere SosyalBen Akademi'nin girişim modelini anlattı.

ECE ÇİFTÇİ HAKKINDA

Ece ÇİFTÇİ SosyalBen Derneği ve SosyalBen Akademi Danışmanlık şirketinin kurucusudur.

Ece hayatının büyük bir kısmını sosyal sorumluluk projesinin gerçekleştirmeye adadı.

Projesi SosyalBen TV8 de yayınlanan Bir Fikrin Mi Var? Yarışmasında birinci olduktan sonra daha fazla kişi bu projeye inanmaya başladı.

Ece Afrika,Asya, Avrupa ve Amerikada yüzlerce çocuğun hayatına dokundu ve projesinin bir sonucu olarak Harvard ve Oxford Üniversitelerinden kabul aldı. Şimdi Hayallerime Dünya inandı diyebilmenin gururunu yaşıyor.

VIDEO BLOG

TWEET AKIŞI

EKOTURK TV - SosyalBen Vakfı Neler Yapıyor?