2022
EKİM
 
Avrupa Konseyi Uluslararası Sivil Toplum Kuruluşları Genel Kurul Toplantısı'nda SosyalBen Vakfı ve ecife'yi temsil etti.
2022
EYLÜL
 
2009-2019 Makedonya Cumhurbaşkanı Gjorge Ivanov'un davetlisi olarak Genç Liderler Okulu'nda amaç odaklı liderlik dersini verdi.
2021
MAYIS
 
Yurtdışı Türkler Birliği iş birliğinde Brüksel'deki genç Türklere ilham vermek için konuşma ve sosyal girişimcilik atölyesi
2019
MAYIS
 
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100. yılına özel olarak Brüksel Türk Büyükelçiliği'nin davetlisi olarak gönüllülük yolcuğunu ve "Bir Sosyal Girişimcilik" hikayesini Belçikalı Türk katılımcılara anlattı.
2019
OCAK
 
Brüksel'de Avrupa Parlamentosu davetlisi olarak "Faces of Turkey" etkinliğinde sürdürülebilir sivil toplum örneği olarak  kurucusu olduğu SosyalBen Vakfı'nın faaliyetlerini anlattı.
2018
KASIM
 
Sorbonne Üniversitesi davetlisi olarak “Bir Sosyal Girişimcilik Hikayesi”ni anlatırken aynı zamanda öğrencilerle sosyal girişimciliğin ve genç kadın liderliğin püf noktalarını anlattı.
2017
OCAK
 
New York Üniversitesi ve Norteastern Üniversitesi'ne konuk konuşmacı olarak davet edildi. Öğrencilerle sosyal girişimciliğin ve genç kadın liderliğin püf noktalarını anlattı.
2016
AĞUSTOS
 
Ashoka Change Maker X Change programı kapsamında Portekiz'deki girişimcilere SosyalBen Akademi'nin girişim modelini anlattı.

VIDEO BLOG

Ece Çiftçi Yüzleşme | Başak Kablan

Ece Çiftçi Yüzleşme | Başak Kablan

Yasemin Salihle Bambaşka Sohbetler

Yasemin Salihle Bambaşka Sohbetler

Ntv

Ntv

Bloomberg

Bloomberg